logo.gif, 0 kB

Horoskop pre znamenie Blíženci (22.5 - 21.6)

Horoskop na dnes

Protichodné pocity sú zrejme dôsledkom predošlých dní. Vytvorte si okolo seba ochranný štít proti prípadným útokom. Nezabúdajte, že zdravie máte len jedno. Odpočívajte.

Horoskop na zajtra

Vo vašom citovom živote to začína byť veľmi komplikované. To spôsobuje vašu nervozitu a nesústredenosť. Zaoberajte sa takými vecami, ktoré vám pomôžu nájsť stratenú rovnováhu.

Charakteristika znamenia Blíženci

Ľudia narodení v znamení blíženci zvedavo zbierajú informácie, pričom ich s novinárskou neutralitou šíria ďalej. Dokážu s nimi zachádzať tak, že sa k nim postavia nezúčastnene. Výmena informácií je pre nich častokrát dôležitejšia ako ich obsah, čo môže viesť k povrchnosti. Veci sú obvykle brané málo vážne, pričom vlastná pozícia je ospravedlňovaná obratnými argumentami. Bývajú vždy trochu nad vecou a obvykle nie sú schopní skutočného zaujatia. Vedia pre seba mazane a dôvtipne využiť výhody, hlavne také, ktoré vyplývajú z ich rozmanitých stykov. Táto čulá povaha miluje zmeny a vzrušenie, preto sa len ťažko necháva spútať. Duševný nepokoj sa odráža aj na ich tele, preto by mali svoju nervozitu neutralizovať pohybom. Svojou pohotovosťou a vtipom si dokážu rýchlo získať okolie. Väčšinou býva tento človek prispôsobivý, všestranný, zhovorčivý a bystrý, na druhej strane môže byť nestály, roztrieštený, nesústredený, prelietavý, silne nervózny a intrigánsky. Je to virtuózny gašpar a nezbedník, rozdvojuje sa, rozptyľuje, báječne napodobňuje, má potrebu udivovať, ba šokovať, aby vôbec cítil, že žije. Obvykle je zbehlý v mnohých oblastiach, pričom môže kvôli tomu stratiť zo zreteľa svoj skutočný cieľ. Niekedy sa hovorí, že v ňom žijú dve duše, čo spôsobuje, že nálada sa u neho často mení prudko a bezdôvodne. Je to hlavne človek rozumu, ktorý nevie existovať bez stálych duševných podnetov. Rád vníma všetky tváre zdanlivo jednotnej skutočnosti. Je majstrom v odhaľovaní rozdielov, ale taktiež všetko zjednodušuje a o všetkom pochybuje a neváha bezohľadne spochybniť i to, čo je posvätné a vznešené. Príznačná je pre neho radosť s akou sa púšťa do všetkého nového a s akou to predáva ďalej. Sklon všetko začať, ale nič nedokončiť. Záujem o okolie a snaha nadväzovať stále nové kontakty. Väčšinou býva ochotný pohovoriť si za každej situácie, pretože len tak získa informácie, ktoré dokážu ukojiť jeho zvedavosť. Ľahko sa učí novým veciam, čo len dokazuje jeho mnohostrannosť. Podobá sa motýlikovi, ktorý zaletí všade, nikde sa však príliš dlho nezdrží. Schopnosť byť v permanentnej pohotovosti a často i rečnícke nadanie.
HoroskopyKurzyPrácaBrigádyFiremné CMS • © 2001 - 2018 Zobraz.sk