logo.gif, 0 kB

Horoskop pre znamenie Panna (24.8 - 23.9)

Horoskop na dnes

Dnes ustúpia všetky vážne veci a snahy trochu ľahšiemu žánru, ktorý lepšie vyhovuje vašim momentálnym predstavám a potrebám. To zrejme pôsobí prekvapujúco na vaše okolie.

Horoskop na zajtra

Pohodu z rodiny prenesiete aj medzi známych. Každý si rád vypočuje vaše poznámky. Popoludní vás čaká príjemné posedenie a priateľský rozhovor.

Charakteristika znamenia Panna

Ľudia narodení v znamení panna majú sklon k sebaobetavosti, pretože sa snažia svoje vlastné záujmy často podriaďovať dôležitejším veciam. Pre svoju veľkú náročnosť sú voči ostatným mimoriadne kritickí a súčasne si sebakritikou podkopávajú aj vlastné sebavedomie. Ako exaktní pozorovatelia, ruku v ruke so svojou vlastnou opatrnosťou a existenčným strachom neustále pátrajú po zlepšovacích možnostiach úspory energie a peniazov. Svoje jednanie dokážu skoro vždy dobre odôvodniť pred sebou samými i pred druhými. Nikto nedokáže tak bezpečne inštinktívne rozlišovať medzi tým, čo je zdravé a čo nezdravé, užitočné a neužitočné, prospešné a škodlivé, ako práve oni. Pretože dávajú túto schopnosť radi do služieb ostatných, preberajú najviac úlohy, kde sa môžu starať o nejaký organizmus, či systém a chrániť ho. Väčšinou sú spokojní aj v podriadenom postavení. Sympatická je u nich spoľahlivosť a nenápadná prispôsobivosť, odvodená z potreby vyhýbať sa zbytočným problémom a čo možno utvárať život bezrizikovo a efektívne. Tento človek býva obvykle bystrý, skromný, čistotný, precízny, pracovitý, metodický, skôr skeptický s prísne racionálnym správaním, na druhej strane ale môže byť malicherný, vypočítavý, úzkostlivý, suchopárny a citovo chladný. Väčšinou má dobre vyvinutý zmysel pre detail, čo ho predurčuje na vykonávanie činností, kde je potrebné mať presné oko. Svojim puntičkárskym prístupom môže druhým poriadne znepríjemňovať život. V popredí stojí snaha dôkladne pozorovať okolie, zvedavo prijaté informácie triezvo analyzovať a zhodnotiť, aby bola vyvinutá stratégia minimálneho použitia síl s maximálnou nenápadnosťou. Svojim usilovaním o hygienu, aby zabránil možnostiam nákazy a sťažil tvorenie zápachu, mnohokrát vyvoláva dojem sterility. Rešpekt k príkazom a pravidlám sa u neho spojuje so snaživosťou, so starostlivým plnením úloh. S touto serióznosťou a perfekcionizmom vypadá ako by bral svet až príliš vážne. Existencia je pre neho synonymom povinnosti, poriadku a cnosti. Niekedy nemusí byť ani tak poriadkumilovný, ale skôr sa dá povedať, že dokáže dobre zvládať chaos.
HoroskopyKurzyPrácaBrigádyFiremné CMS • © 2001 - 2018 Zobraz.sk