logo.gif, 0 kB

Horoskop pre znamenie Panna (24.8 - 23.9)

Horoskop na dnes

Konečne si môžete dovoliť viac voľna len pre seba. Váš psychický stav to už potrebuje. Nejaké predčasné rozhodnutie môže urýchliť priebeh udalostí zlým smerom.

Horoskop na zajtra

Kým budete rozmýšľať nad istými ľuďmi a záležitosťami, prídete na zaujímavé veci, ale zatiaľ o nich nikomu nič nehovorte. Dôvera sa vám nemusí vždy vyplatiť. Skúste byť chvíľu ticho.

Charakteristika znamenia Panna

Ľudia narodení v znamení panna majú sklon k sebaobetavosti, pretože sa snažia svoje vlastné záujmy často podriaďovať dôležitejším veciam. Pre svoju veľkú náročnosť sú voči ostatným mimoriadne kritickí a súčasne si sebakritikou podkopávajú aj vlastné sebavedomie. Ako exaktní pozorovatelia, ruku v ruke so svojou vlastnou opatrnosťou a existenčným strachom neustále pátrajú po zlepšovacích možnostiach úspory energie a peniazov. Svoje jednanie dokážu skoro vždy dobre odôvodniť pred sebou samými i pred druhými. Nikto nedokáže tak bezpečne inštinktívne rozlišovať medzi tým, čo je zdravé a čo nezdravé, užitočné a neužitočné, prospešné a škodlivé, ako práve oni. Pretože dávajú túto schopnosť radi do služieb ostatných, preberajú najviac úlohy, kde sa môžu starať o nejaký organizmus, či systém a chrániť ho. Väčšinou sú spokojní aj v podriadenom postavení. Sympatická je u nich spoľahlivosť a nenápadná prispôsobivosť, odvodená z potreby vyhýbať sa zbytočným problémom a čo možno utvárať život bezrizikovo a efektívne. Tento človek býva obvykle bystrý, skromný, čistotný, precízny, pracovitý, metodický, skôr skeptický s prísne racionálnym správaním, na druhej strane ale môže byť malicherný, vypočítavý, úzkostlivý, suchopárny a citovo chladný. Väčšinou má dobre vyvinutý zmysel pre detail, čo ho predurčuje na vykonávanie činností, kde je potrebné mať presné oko. Svojim puntičkárskym prístupom môže druhým poriadne znepríjemňovať život. V popredí stojí snaha dôkladne pozorovať okolie, zvedavo prijaté informácie triezvo analyzovať a zhodnotiť, aby bola vyvinutá stratégia minimálneho použitia síl s maximálnou nenápadnosťou. Svojim usilovaním o hygienu, aby zabránil možnostiam nákazy a sťažil tvorenie zápachu, mnohokrát vyvoláva dojem sterility. Rešpekt k príkazom a pravidlám sa u neho spojuje so snaživosťou, so starostlivým plnením úloh. S touto serióznosťou a perfekcionizmom vypadá ako by bral svet až príliš vážne. Existencia je pre neho synonymom povinnosti, poriadku a cnosti. Niekedy nemusí byť ani tak poriadkumilovný, ale skôr sa dá povedať, že dokáže dobre zvládať chaos.
HoroskopyKurzyPrácaBrigádyFiremné CMS • © 2001 - 2018 Zobraz.sk